«1...2829303132...50»

Adminisztrátor
7 éve
Meh. Amit irtam meg mindig all. Szebben megfogalmazva: Ha nem vagytok fun, nincs ertelme jatszani, mert nem veszitek eleg komolyan a lenyeget pont.

Felhasználó
7 éve
Ti most mindent akartok, vagy csak a szokásos alap fegyvereket?

Adminisztrátor
7 éve
Semmi se legyen tiltva. Ennyi. Egyik fegyver sem erosebb igazan a tobbinel, sot, vitathatoan az MPG a legjobb fegyo a jatekban. Ha valaki nem szeret valami mas fegyo ellen jatszani, kerulje el. Nem a puff-puff az egyetlen taktika. Foleg CW kozben, ahol csapattarsaid is vannak.

Felhasználó
7 éve
Vannak ám végletek nálatok is rendesen! Kung azért hisztizett múltkor mert Neki CW fegyó csak Mpg-Mp5-M4, és bannolt egy CW-nket mert M8-at szerettünk volna. A Law Noob, meg X72 és Quad azért nem nyerő mert állatira laggolnak. Ezeken kívül is még van 6 fegyver, ergo van még választék, ez is több mint egy alap CW-n van lehetőség választani.
Ammm mivel szeretnél lenni? Részemről számodra legyen teljes arzenál,akár egyszerre többet is használhatsz! :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
7 éve
Kungnak nem tetszik, es nem is jon. Ti is valaszthatjatok ezt a megoldast, ha akarjatok.

Naszoval. Irtam az elobbi kommentben, hogy nem az egyetlen megoldas legyozni valakit, hogy lepuffantod. Elfutsz tole, es mindjart nem kap pontot. Ez egy dolog. De a masik, es fontos, mivel most CW-rol beszelunk:

Van kulonbseg akozt, hogy felmegy sok jatekos killt gyujteni, hogy egy szamlalo novekedjen. Ez a toplista, amin Ti mindig ott is vagytok. Egy CW-n ha ugyanezt csinaljatok, gyakorlatilag mindegy is, hogy egy klanbol vagytok-e. Ha egymastol fuggetlen jatszotok, csak egy-egy jo jatekoskent, az nem CW. CW az csapatmunka. Ha Te nem tudsz kezdeni valakivel valamit, mert mondjuk AlComp tetejerol lo quaddal, nalad meg law van, szolsz valaki masnak, hogy szedje mar le. Nem kell fegyvereket kivonni, mert azzal csak a taktikai lehetosegek csokkennek, es lebutul az egesz dolog lenyege. Az olyan lenne, mintha csak felmennel pontot gyujteni, mint ha nem is lenne CW, csak kivalaszthatod, hogy mikkel ne jojjenek ellened. Ebbol pedig koszonom, nem kerunk.

Felhasználó
7 éve
Tetszik az érv :D
főleg hogy csak law-al vagyok jó.
Benne vagyok h minden fegyver legyen :)
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
7 éve
Nekem 8, elején azt hittem hogy még az se jön össze hogy m8 legyen. :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
7 éve
Beirtuk a killeket.

Felhasználó
7 éve
Stickman_Warfare_2016.09.24._18-50-13_www.kepfeltoltes.hu_.jpgStickman_Warfare_2016.09.24._18-25-15_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Adminisztrátor
7 éve
Elfogadtuk a killeket.
«1...2829303132...50»